פורץ מנעולים 24/7 בחיפה, קריות והסביבה

פורץ מנעולים – חיפה – קריות – תוך 20 דקות אצלך!

נתקעתם בתוך הבית? המפתח נשבר בתוך המנעול? איבדתם את המפתחות?
מחפשים פורץ מנעולים באזורכם מיומן שיוכל לחלץ אתכם מהצרה?

פורץ מנעולים  מיומן צריך לדעת להתמודד עם כל סוג של מנעול ובריח, לזהות את הבעיה ולהבין כיצד ניתן להתמודד עימה בצורה הפשוטה והטובה ביותר על מנת לא ליצור נזק בלתי הפיך. פריצת מנעולים מקצועית צריכה להתבצע בצורה נקיה ומהירה תוך מחשבה על שמירת יכולות המנעול או הצילינדר לשימוש מתמשך ובכל לחסוך ללקוח את עלויות הרכישה וההתקנה של מנעול חדש. עם זאת, ישנם מקרים מסויימים שבהם יש צורך בקידוח המנעול על מנת לבצע את הפריצה. במקרים כאלה פורץ מנעולים מיומן יעשה כמיטב יכולתו כדי לגרום לנזק המזערי ביותר למנעול וסביבתו.

האם ניתן לפרוץ לכל מנעול?

בפירוש כן! ישנם מנעולים שזמן הפריצה שלהם קצר כגון מנעולים סטנדרטים שאותם ניתן לפרוץ בצורה שקטה וללא סימנים על ידי כלי פריצה מקצועיים. מנעולים מתקדמים בעלי מנגוני נעילה מתוחכמים כמו בכספות למשל, ניתן לפרוץ אך הדבר לוקח יותר זמן ממנעול רגיל והפריצה בדרך כלל רועשת יותר ונעשית באמצעות כלים כבדים יותר מאשר מנעולים סטנדרטים.

כיצד לבחור פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים  חייב להיות מיומן ואמין כיוון שהוא עוסק בצורה ישירה במנגוני האבטחה והבטחון הפרטיים שלכם! להלן מס' נקודות חשובות שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים:

  • בדקו את אמינותו באינטרנט; האם יש לגביו תלונות או לקוחות לא מרוצים? כאשר מזמינים בעל מקצוע תמיד כדאי לקבל המלצות ממכרים קרובים.
  • לרוב, תעודות מנעולן מוסמך אינם מצביעות על כך שהמנעולן מקצועי, יתכן ורק סיים את הקורס וזאת העבודה הראשונה שלו. לפני שאתם מזמינים פורץ או תשאלו אותו לגביי הנסיון שלו.
  • בדוק האם למנעולן או לפורץ המנעולים יש מיקום פיזי כמו חנות או נקודת שירות. מנעולנים שעומצעות רכב ופרסום באינטרנט ובעיתונים הם בעלי אמינות נמוכה יותר מאשר מנעולנים שמנהלים חנות או מוקד פיזי במשך תקופה ארוכה.
  • אחריות, אחריות, אחריות. בדקו האם המנעולן מספק אחריות מלאה על העבודה ומה התהליך במקרה של תקלה? האחריות המינימלית של מנעולן אמורה להיות לפחות שנה מלאה אחת.
  • בדקו האם לפורץ  יש את כל הכלים הדרושים כדי לבצע את הפריצה. שימו לב שכדי לבצע פריצה מקצועית בלבד.

מקצוע פריצת המנעולים הוא תחום רחב מאוד הכולל בתוכו פריצה לדלתות, פרית כספות  ופריצה לרכבים. כל פריצה חייבת להיעשות על ידי פורץ מנעולים מיומן ואמין שעבר הכשרה מתאימה ויש לו את האישורים על כך!

לוי המנעולן – פורץ מנעולים מוסמך יגיע אליכם בלחיצת כפתור!

מספק שירותי פריצה לכלל סוגי המנעולים, פריצת מנעול במקצועיות ובאחריות,
תוך שירות מצוין ומינימום נזק!

חייבים מנעולן שיגיע אליכם במהירות?! לוי המנעולן זו התשובה!

לוי המנעולן מספק שירותי פריצת מנעול לאורך כל שעות היממה 24/7 ,
וזמין להגיע אליכם ולפתור לכם את הבעיה.

המפתח לא מסתובב במנעול?
המנעול לא נפתח / המנעול לא ננעל?
המפתח לא יוצא / לא נכנס למנעול?
חייג ללוי המנעולן לפריצת מנעול במקצועיות, במינימום נזק ובמחיר הוגן.

אז צריכים פריצת מנעול שתפתח לכם את דלת הבית שננעלה?!
זקוקים למנעולן שיפתור לכם את הבעיה?!
אל דאגה – לחיצה על כפתור החיוג ולוי המנעולן בדרך אליך!

לוי המנעולן – פורץ מנעולים מוסמך באישור משטרת ישראל

לחצו על כפתור החיוג או חייגו עכשיו: 050-554-633

לוי המנעולן - פורץ מנעולים , החלפת והתקנת מנעולים
דילוג לתוכן