מנעולן שירותי פריצה בקריית אתא

מנעול

מנעולן מנעול בחיפה,מנעול בחיפה,תיקון מנעול בחיפה,מנעולנים למנעול בחיפה ,פורץ מנעול בחיפה, על החשיבות של מנעול , הן דלתות פנים והן דלתות חוץ. מנעול  איכותית באמת תשמש אותנו שנים על גבי שנים, אם כי בעיות, תקלות או נתקע או מסתובב על רייק הן בהחלט תרחיש שאינו בדיוני כלל וכלל.

החדשות הטובות הן שגם כאשר תפקודה של המנעול נפגע, יש לא מעט דברים שניתן לעשות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על תיקון מנעול או החלפת מנעול ,רק צוות לוי המנעולים .

המצבים נתקלים  מזמין מנעולן 

  • נעול לא מסתובב – משמע: אין אפשרות לפתוח את הדלת. לעתים אנשים שאינם מומחים ממליצים להתיז שמן על המנעול אך פעולה זו עלולה להזיק למנגנון.
  • מנעול לא פותח או סוגר – לעתים שימון המנעול יעזור אולם צריך לדעת באיזה סוג להשתמש. בדר”כ זהו מצב שדורש קריאה לפורץ מנעולים. לעתים אנשים מנסים לדחוף חפצים למנגנון או מכים אותו וזוהי פעולה שעלולה לגרום נזק.
  • המפתח לא מסתובב ברגב – מעיד על בעיה או מפתח או במנעול הרכב. במצב זה מומלץ לקרוא לפורץ מנעולים המתמחה ברכבים.
  • לא מצליחים לפתוח את הדלת בעזרת המפתח – מעיד על בעיה או במפתח או במנעול. פורץ המנעולים יאתר את הבעיה ויפתור אותה ע”י שכפול מפתח או החלפת המנעול התקול.
  • המפתח תקוע בדלת – ניתן לנסות לשמן את המנעול ואם לא עוזר יש לקרוא לפורץ מנעולים.
  • המפתח לא נכנס עד הסוף לחור המנעול – יש לנסות להכניס מפתח אחר. אם המפתח השני לא עובד צריך לקרוא לפורץ מנעולים להחלפת המנעול.
  • המפתח נשבר במנעול – יש לקרוא לפורץ מנעולים הנושא כלים מיוחדים להוצאת שברי מפתחות מהמנעול. במידה ולא יצליח תיאלצו להחליף מנעול.

אז איך מתקנים?

כפי שנרמז מעלה, המנעולים חייב להתבצע על ידי צוות לוי המנעולן מהשורה הראשונה, כזה שמחזיק בכל ההסמכות וההכשרות הרלוונטיות לתחום. לוי המנעולן יבצע בדיקה ראשונית של המנעול דלת , במהלכה יכריע מה כולל בתוכו התיקון, או אפילו האם הוא בכלל מומלץ. בלא מעט מצבים, יתברר כי הפער בין תיקון הדלת לבין החלפתה אינו משמעותי כלל וכלל, כך שבעל המקצוע ימליץ ללקוח שלו על ביצוע ההחלפה דווקא.

על כל פנים, הסכום הנגבה עבור תיקון מנעולים תלוי בשורה ארוכה של משתנים, הנוגעים לסוג המנעול , למהות התקלה, למנעול הדלת או אפילו לשעה שבה ניתן השירות. לא מעט מנעולנים מציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה, מה שמאפשר להם להעניק מענה מלא בשעת צרה ויציל אותכם

עם זאת, כמובן שיש לקחת בחשבון ששירות הניתן בשעות הערב, או אפילו באמצע הלילה, יהיה יקר בעשרות אחוזים מאשר שירות מקביל הניתן בשעות הפעילות המסורתיות יותר.

חשוב לבדוק, מעבר להכשרה, לניסיון ולסוג השירות של בעל המקצוע, גם את מידת הזמינות שלו ואת אזורי הפעילות . ברור שמומלץ לבחור  מנעולן הפועל באזור חיפה והקריות , מה שיאפשר לו להעניק מענה מהיר ככל האפשר.

חשוב לתת את הדעת על האמינות של בעל המקצוע. אין לשכוח שהוא מקבל גישה לאחד הנכסים החשובים ביותר בכל בית – הדלת שלו – ובעל מקצוע שאינו אמין עלול לנצל זאת לטובתו.

המלצות או חוות דעת יוכלו בוודאי להסיר לא מעט סימני שאלה הנוגעים לבעל מקצוע ספציפי, כאשר בכל מקרה חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר מטעמה של משטרת ישראל.

לוי המנעולן – מנעולן מוסמך יגיע אליכם בלחיצת כפתור!

מספק שירותי פריצה ומנעולנות במקצועיות ובאחריות,
תוך שירות מצוין ומינימום נזק!

חייבים מנעולן שיגיע אליכם במהירות בחיפה והקריות.בנווה שאנן.בנשר. בטירת כרמל. בעתלית .בחדרה.בזיכרון יעקב.בפרדס חנה.בבנימינה.ביגור. ביקנעם .בעכו. בנהריה. בקרית טבעון. בקרית אתא .בקרית מוצקין. בקרית חיים. בקרית ים.בנהריה.בקרית ביאליק. ברמת ישי  ?! לוי המנעולן זו התשובה!

לוי המנעולן מספק שירותי פריצה ומנעולנות לאורך כל שעות היממה 24/7 ,
וזמין להגיע אליכם ולפתור לכם את הבעיה.

כשאתה יוצא לעבודה, או לאסוף את הילדים מהגן. 
כשאתה חוזר מבילוי או שנתקעת מחוץ לבית בלי סיבה.
כשאתה רק רוצה ללכת לישון – אבל הדלת לא ננעלת.
חייג ללוי המנעולן והפיתרון בדרך אליך, במינימום נזק ובמחיר הוגן.

אז הדלת ננעלה ואתם צריכים פתיחת דלת?
זקוקים למנעולן  שיפתור לכם את הבעיה?!
אל דאגה – לחיצה על כפתור החיוג ולוי המנעולן בדרך אליך!

לוי המנעולן  – מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

לחצו על כפתור החיוג או חייגו עכשיו: 050-554-6338 

 

תגיות לחיפוש

החלפת מנעולים בקרית חיים , מנעולן בקרית חיים,פורץ מנעולים בקרית חיים  ,מנעולים בקרית חיים , מנעולן לרכב בקרית חיים ,

החלפת צילינדר בקרית חיים ,פריצת רכבים בקרית חיים,פריצת כספות בקרית ים ,מתקן דלתות בקרית חיים ,תיקון דלתות בקרית חיים ,

פתיחת דלתות בקרית חיים ,פורץ דלתות בקרית חיים,דלת טרוקה בקרית חיים .מצלמה עינית לדלת בקרית חיים,