חייגו עכשיו:
0549252942

מנעולן שירותי פריצה בקריית אתא

מנעולן מס' 1 בקריות

מנעולן בקריות | מנעולנים בקריות | מנעולן לרב בריח | פורץ מנעולים בקריות | תיקון דלתות בקריות | החלפת מנעולים בקריות | החלפת צילינדר בקריות | החלפת ידיות בקריות | תיקון דלת פלדלת | פורץ דלתות בקריות |מנעולן | מנעולן עובד בלילה |

 

שירותי מנעולנות מהמעלה הראשונה
מקצוע המנעולן הינו מקצוע עתיק יומין, אשר הלך ותפס תאוצה בשנים האחרונות עם הצורך בביטחון הרכוש הפרטי והעסקי. 

לצורך כך פותחו שיטות הגנה רבות המבוססות טכנולוגיה ומטרתם הבלעדית, להילחם בתופעת הפריצות אשר הפכה למגיפה. 

ניתן למגר את התופעה באמצעות אביזרי ביטחון יעילים אשר יקשו מאוד על הפורצים. 

כיום ישנם אלפי מנעולנים הפזורים בכל אזורי הארץ ונותנים מענה מידי בזמן קריאה. 

אם הנכם נמצאים באזור הצפון ותצטרכו מנעולן בחיפה או מנעולן בקריות, תוך כמה דקות יגיע איש המקצוע, 

ויספק עבורכם את המענה לכל בעיה. לרוב פונים למנעולן לצורך החלפת צילינדר מסיבות שונות כגון:

 החלפת דירה, דלת תקולה, שיפוץ בתים, איבוד מפתחות וכדומה.

קריטריונים לבחירת מנעולן

כאשר נרצה להזמין מנעולן בקריות, נצטרך לתת תשומת לב מיוחדת בבחירתו ולבדוק האם הוא עומד בתנאים הבאים במלואם:

1. הסמכה – חשוב מאוד לבדוק כי למנעולן ישנה תעודת מנעולן מוסמך וקיבל את כל ההכשרה המקצועית. נוודא כי לא מדובר בחובבן אשר עלול לגרום לנזקים לדלת או יותר מזה, להתגלות כנוכל אשר יחזיק במפתח נוסף למנעול החדש שיתקין לכם, וישתמש בו לצורכי פריצה עתידיים לביתכם.

2. זמן הגעה ללקוח – כאשר אני נמצא באזור הצפון ומעוניין באופן מיידי מנעולן בקריות , נוודא כי הוא יוכל להגיע באותו היום ולתת את המענה הדרוש ולא להתעכב במשך כמה ימים עם הטיפול בבעיה, אשר תדיר שינה מעיני הלקוח.

3. קרבה לבית הלקוח – כאשר נחפש מנעולן בקריות, חשוב שהוא יתגורר בסמיכות למקום מגורינו ויוכל להגיע בתוך דקות, לטפל בכל בעיה שנוצרת שלא יכולה לחכות לזמן אחר.

4. ניסיון מקצועי – חובה לבחור מנעולן בעל ניסיון של מספר שנים בתחום, אשר יוכל למצוא את הפתרון ההולם ביותר לבעיה. מנעולן בעל ניסיון רב יוכל במידה ומדובר בבעיה מסובכת, למצוא פתרון יצירתי וחכם אשר לולא היה מחזיק בניסיון הדרוש, היה לו מאוד קשה לעשות כך. כמו כן, מנעולן בעל ניסיון רב שנים יוכל לתת מעטפת רחבה יותר של טיפול במגוון בעיות, כך שבעתיד אם נרצה להזמין מנעולן בקריות לצורך טיפול בכל בעיה שקשורה למנעולים, מיד נוכל ליצור עמו קשר, בידיעה שהוא האיש המתאים אשר יוכל לטפל בבעיה במקצועיות רבה ויסיר כל דאגה מכם.

החלפת צילינדר בדירה שכורה
מעבר לדירה שכורה, יביא עמו החלפת מנעול מצד השוכר עם כניסתו לדירה והחלפת מנעול מצד המשכיר, עם סיום חוזה השכירות. שני הצדדים יבצעו את פעולת החלפת הצילינדר מטעמי ביטחון, בכדי לדעת שהבית מוגן מפני הגרוע מכל. שוכר דירה בחיפה עדיף שיתקשר למנעולן בחיפה לצורך החלפת צילינדר, בצורה אמינה ומקצועית עוד באותו היום שהוא עובר לדירה השכורה, ולא לחכות יום נוסף וזאת בידיעה שהדייר שהתגורר בדירה לפניו או לבעל הדירה, יש את המפתח לדירה ועלול להשתמש בו לצרכים פליליים.

עלויות שירותי מנעולן
כאשר נפנה למנעולן לצורך החלפת צילינדר ולאחר שעברנו על כל הכללים לבחירת מנעולן, ראשית כל, עלינו לדרוש שהצילינדר החדש יהיה באיכות גבוהה יותר מהצילינדר הישן ויספק לנו את הביטחון הדרוש, תוך עמידה בכל התקנים. חשוב לזכור כי מדובר בביטחון שלנו ועליו לא מתפשרים. בנוסף נסתכל כי המנעולן מוציא את הצילינדר החדש מאריזתו המקורית וכך נבטיח, כי הוא אינו משומש או שייך ללקוח אחר. מבחינת עלויות, עלות התקנת צילינדר נעה בין 250-350 ₪, כאשר מנעולים ברמה מאוד גבוהה הניחנים בטכנולוגיה מורכבת למניעת פריצות יעלו אף 

עלויות שירותי מנעולן

כאשר נפנה למנעולן לצורך החלפת צילינדר ולאחר שעברנו על כל הכללים לבחירת מנעולן, ראשית כל, עלינו לדרוש שהצילינדר החדש יהיה באיכות גבוהה יותר מהצילינדר הישן ויספק לנו את הביטחון הדרוש, תוך עמידה בכל התקנים. חשוב לזכור כי מדובר בביטחון שלנו ועליו לא מתפשרים. בנוסף נסתכל כי המנעולן מוציא את הצילינדר החדש מאריזתו המקורית וכך נבטיח, כי הוא אינו משומש או שייך ללקוח אחר.  מבחינת עלויות, עלות התקנת צילינדר נעה בין 250-350 ₪, כאשר מנעולים ברמה מאוד גבוהה הניחנים בטכנולוגיה מורכבת למניעת פריצות יעלו אף יותר.

מתקשרים ומקבלים חיוך ענק דילוג לתוכן