Skip to content

החלפת צילינדר לדירה חדשה

מנעולן שירותי פריצה בחיפה

החלפת צילינדר למעבר דירה חדשה

טיפים שימושיים להחלפת מנעול בעת מעבר לדירה חדשה

מזל טוב! אתם עומדים לעבור דירה, ההתרגשות בשיאה ואתם באמצע כל הבלגן של אריזות ופריקות. אותה תחושת בלגן והתרגשות עלולה לגרום לכם לשכוח לעשות את הדבר החשוב והבטוח ביותר והוא החלפת מנעול. ברגע שאתם עוברים לדירה חדשה בה גרו אנשים קודם, אין לכם מושג האם אותם דיירים קודמים השאירו לעצמם עותק של המפתח לדלת הכניסה או שאולי אחד מבעלי המקצוע שעבר בדירה ויודעים שיש תקופה בה הדירה תהייה ריקה, יעשה שימוש במפתח. על מנת להסב לעצמכם את תחושת הביטחון הנדרשת וכדי שתדעו שאתם בטוחים ומוגנים, מומלץ מאוד להחליף את המנעול.

לוי המנעולן – מנעולן מוסמך יגיע אליכם בלחיצת כפתור!

מספק שירותי פריצה ומנעולנות במקצועיות ובאחריות,
תוך שירות מצוין ומינימום נזק!

חייבים מנעולן שיגיע אליכם במהירות לאזור חיפה והסביבה?! לוי המנעולן זו התשובה!

נכנסתם לבית חדש? מזל טוב! אין ספק שיש לכם כעת הרבה על הראש: בחירת ריהוט, מוצרי חשמל, גופי תאורה, עציצים למרפסת, בדיקת ליקויים ועוד ועוד. אם אתם ברי מזל והצלחתם לרכוש או לבנות בית במושב, עתה עליכם לדאוג גם לגינה, השקיה, גדר וניירת מול המועצה. ישנו עוד פרט אחד חשוב שרובינו נוטים להתעלם ממנו: החלפת מנעול בדירה חדשה או בבית חדש.

סקרנו כאן עבורכם את הסיכונים הקיימים מבחינת תפוצת המפתחות לדירה לבלתי מורשים ונסביר את החשיבות של החלפת מנעולים לביטחון שלכם ושל משפחתכם בדירה.

המפתח לדירתכם מחליף ידים רבות

הדירה נמסרה לנו ע”י הקבלן. סביר להניח כי הקבלן התקין בדירה דלת פלדה מודרנית ואסטתית כפי שהמפרט מחייב. הדלת, יחד עם המנעול (צילינדר) הותקנו ע”י עובדיו של קבלן משנה המתמחה בהתקנת דלתות. יתכן שהמפתח הועבר בין הפועלים שעבדו בבניין ואף לנו בדירות מידי פעם. בסיום ההתקנות מועבר המפתח לנציג הקבלן. בכל פעם שמגיע קבלן משנה לבצע עבודה בדירה, מוסר לו נציג הקבלן את מפתחות הדירות כדי שיוכל להכנס ולעבוד.

מה הסיכונים

תו”כ הבניה המפתח של הדירה שלכם מחליף ידים רבות ואינכם יכולים לדעת בביטחון מי החזיק בו, מה נעשה בו והאם שוכפל או לא. בעלי דירות חדשות רבים מופתעים לעיתים קרובות לגלות שאדם בלתי מורשה נכנס לדירתם ועשה ברכושם כבשלו. באופן מפתיע הפריצה מתבצעת דרך דלת הכניסה ללא סימני פריצה. בד”כ לאחר שבעלי הדירה בודקים ומוודאים כי כל המפתחות של הסט נמצאים בידי בני הבית, מבינים כי מישהו שהחזיק במפתח הדירה במהלך הבניה שיכפל את המפתח וכך יכל להיכנס בקלות ובאין מפריע.

הפיתרון – החלפת מפתחות לדירה החדשה שלכם

כדי להמנע מאי הנעימות והסיכון הכרוכים בפריצה לביתכם ע”י אדם אשר מחזיק במפתחות הדירה, מומלץ להחליף צילינדר לדלת הכניסה עם כניסתכם לדירה. החלפת צילינדר לדירה חדשה משמעה החלפת המנעול והחלפת המפתחות. כך מי שהשיג מפתחות לדירתכם באופן בלתי חוקי, לא יוכל להשתמש בהם.

בנוסף, יש לכם הזדמנות להחליף מנעול לדירתכם למוצר חדשני ומתקדם של מיטב החברות בשוק אשר ישמור על היקר לכם בצורה מיטבית. ניתן לקרוא עוד על החלפת מנעולים מדגם מוטילוק וכן על החלפת צילינדר רב בריח מקורי

אז איך מחליפים מנעול ומפתחות לבית חדש?

לוי המנעולן מספק זקוקים למנעולן שיפתור לכם את הבעיה?!
אל דאגה – לחיצה על כפתור החיוג ולוי המנעולן בדרך אליך!

לוי המנעולן – מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

לחצו על כפתור החיוג או חייגו עכשיו: 050-554-6338

תגיות חיפוש

 

החלפת מנעולים בחיפה , מנעולן בחיפה ,פורץ מנעולים בחיפה ,מנעולים בחיפה , מנעולן לרכב בחיפה ,

החלפת צילינדר בחיפה ,פריצת רכבים בחיפה ,פריצת כספות בחיפה ,מתקן דלתות בחיפה ,תיקון דלתות בחיפה ,

פתיחת דלתות בחיפה ,פורץ דלתות בחיפה ,דלת טרוקה בחיפה .מצלמה עינית לדלת בחיפה ,

דילוג לתוכן