מנעולן שירותי פריצה בקריית אתא

דלת פלדלת

מנעולן לדלת , תיקון דלת ,תיקון דלת  ,מנעולנים לדלתות בחיפה ,פורץ דלתות בחיפה, על החשיבות של דלתות, הן דלתות פנים והן דלתות חוץ. דלת איכותית באמת תשמש אותנו שנים על גבי שנים, אם כי בעיות, תקלות או חריקות הן בהחלט תרחיש שאינו בדיוני כלל וכלל.

החדשות הטובות הן שגם כאשר תפקודה של הדלת נפגע, יש לא מעט דברים שניתן לעשות. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על תיקון דלתות,רק צוות לוי המנעולים .

המצבים המצריכים תיקון דלתות

כצעד ראשון, יש להיכנס לעובי הקורה ולראות אילו תרחישים עלולים להביא לצורך בתיקון הדלת, או אפילו למחשבות על רכישת דלת חדשה.

המקרה הראשון, הנפוץ בכל קנה מידה, הוא זה בו מנגנון הדלת עצמו נפגע, ניזוק או נשחק. אלו יכולים להיות הצירים או מנגנוני הנעילה והפתיחה של הדלת, מה שמביא לכך שכאשר מדברים על תיקון דלתות, עשויים בהחלט להתכוון למעשה לתיקון מנעול הדלת. במקרה הזה, החלפת מנעול או צילינדר נוטה להספיק, כאשר אין צורך להחליף את כל הדלת, באשר היא, מה שכרוך כמובן בעלויות משמעותיות פי כמה.

גם נזק פיזי הנגרם לדלת עצמה עלול להביא לכך שיידרש תיקון יסודי שלה. יכול להיות זה ניסיון פריצה, מוצלח או לא, פגיעה פיזית מסוימת או אפילו נזקים של מים או אש, בין אם המצטברים ובין אם לא וכדומה.

ברור שככל שהדלתות עשויות מחומרים עמידים פחות, דוגמת עץ, כך הסבירות לתיקון הולכת וגוברת. ואכן, המציאות מראה שתיקון דלתות פנים, העשויות לרוב מחומרים מאסיביים פחות (למעט דלת הממ”ד), הוא נפוץ יותר מאשר תיקון דלתות חוץ, 

אז איך מתקנים?

כפי שנרמז מעלה, תיקון דלת חייב להתבצע על ידי צוות לוי מנעולן מהשורה הראשונה, כזה שמחזיק בכל ההסמכות וההכשרות הרלוונטיות לתחום. לוי המנעולן יבצע בדיקה ראשונית של הדלת, במהלכה יכריע מה כולל בתוכו התיקון, או אפילו האם הוא בכלל מומלץ. בלא מעט מצבים, יתברר כי הפער בין תיקון הדלת לבין החלפתה אינו משמעותי כלל וכלל, כך שבעל המקצוע ימליץ ללקוח שלו על ביצוע ההחלפה דווקא.

על כל פנים, הסכום הנגבה עבור תיקון דלתות תלוי בשורה ארוכה של משתנים, הנוגעים לסוג הדלת, למהות התקלה, למנעול הדלת או אפילו לשעה שבה ניתן השירות. לא מעט מנעולנים מציעים את שירותיהם 24 שעות ביממה, מה שמאפשר להם להעניק מענה מלא בשעת חירום

עם זאת, כמובן שיש לקחת בחשבון ששירות הניתן בשעות הערב, או אפילו באמצע הלילה, יהיה יקר בעשרות אחוזים מאשר שירות מקביל הניתן בשעות הפעילות המסורתיות יותר.

חשוב לבדוק, מעבר להכשרה, לניסיון ולסוג השירות של בעל המקצוע, גם את מידת הזמינות שלו ואת אזורי הפעילות . ברור שמומלץ לבחור  מנעולן הפועל באזור חיפה והקריות , מה שיאפשר לו להעניק מענה מהיר ככל האפשר.

חשוב לתת את הדעת על האמינות של בעל המקצוע. אין לשכוח שהוא מקבל גישה לאחד הנכסים החשובים ביותר בכל בית – הדלת שלו – ובעל מקצוע שאינו אמין עלול לנצל זאת לטובתו.

המלצות או חוות דעת יוכלו בוודאי להסיר לא מעט סימני שאלה הנוגעים לבעל מקצוע ספציפי, כאשר בכל מקרה חשוב לוודא שיש לו תעודת יושר מטעמה של משטרת ישראל.

לוי המנעולן – מנעולן מוסמך יגיע אליכם בלחיצת כפתור!

מספק שירותי פריצה ומנעולנות במקצועיות ובאחריות,
תוך שירות מצוין ומינימום נזק!

חייבים מנעולן שיגיע אליכם במהירות בחיפה והקריות.בנווה שאנן.בנשר. בטירת כרמל. בעתלית .בחדרה.בזיכרון יעקב.בפרדס חנה.בבנימינה.ביגור. ביקנעם .בעכו. בנהריה. בקרית טבעון. בקרית אתא .בקרית מוצקין. בקרית חיים. בקרית ים.בנהריה.בקרית ביאליק. ברמת ישי  ?! לוי המנעולן זו התשובה!

לוי המנעולן מספק שירותי פריצה ומנעולנות לאורך כל שעות היממה 24/7 ,
וזמין להגיע אליכם ולפתור לכם את הבעיה.

כשאתה יוצא לעבודה, או לאסוף את הילדים מהגן. 
כשאתה חוזר מבילוי או שנתקעת מחוץ לבית בלי סיבה.
כשאתה רק רוצה ללכת לישון – אבל הדלת לא ננעלת.
חייג ללוי המנעולן והפיתרון בדרך אליך, במינימום נזק ובמחיר הוגן.

אז הדלת ננעלה ואתם צריכים פתיחת דלת?
זקוקים למנעולן  שיפתור לכם את הבעיה?!
אל דאגה – לחיצה על כפתור החיוג ולוי המנעולן בדרך אליך!

לוי המנעולן  – מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל

לחצו על כפתור החיוג או חייגו עכשיו: 050-554-6338 

תגיות לחיפוש

החלפת מנעולים בקרית חיים , מנעולן בקרית חיים,פורץ מנעולים בקרית חיים  ,מנעולים בקרית חיים , מנעולן לרכב בקרית חיים ,

החלפת צילינדר בקרית חיים ,פריצת רכבים בקרית חיים,פריצת כספות בקרית ים ,מתקן דלתות בקרית חיים ,תיקון דלתות בקרית חיים ,

פתיחת דלתות בקרית חיים ,פורץ דלתות בקרית חיים,דלת טרוקה בקרית חיים .מצלמה עינית לדלת בקרית חיים,