פריצה תיקון החלפת מנעולים

הקודם
הבא

100% מקצועיות

100% שירות

100% אמינות

באישור משטרת ישראל

לוי המנעולן 

עם העלייה בגל הפריצות יחד עם הרצון לביטחון בסביבה הפרטית, עולה חשיבותו של מנעולן אשר תפקידו לדאוג בראש ובראשונה, להסרת הפחד והדאגה לביטחון לגוף ולרכוש. באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים נוכל לנטרל את עבודת הפורץ עד למינימום האפשרי.

מענה מיידי בפריסה גיאוגרפית

גל הפריצות מתרחש בכל מקום ואזור בארץ, המחייב פריסה ארצית של אנשי מקצוע המוסמכים לתת שירות. כך יוצא מצב שאם נצטרך שירותי מנעולן בחיפה או מנעולן בחדרה, נזכה למענה מידי של איש מקצוע, אשר מתגורר בעיר שלנו ויגיע לתת מענה, בפרק זמן קצר ולכל אורך שעות היממה, מכורח הנסיבות של נושא רגיש שכזה.

מציאת המנעולן המתאים

כיאה לכל תחומי השירות הטכני, ענף המנעולנות הינו פרוץ ואינו מחייב בהחזקת תעודת הסמכה בתחום. למעשה, כל אדם בעל ידע טכני יכול להכריז על שירותיו כמנעולן, דבר העלול להסב נזק רב לרכוש הנובע מחוסר בהסמכה הדרושה. כאשר נרצה למצוא את האיש המתאים לביצוע העבודה, לא נזלזל בתהליך אלא נערוך חיפוש מקיף וזאת מפני שהמטרה שלנו, שאם נצטרך מנעולן בטירת הכרמל, נקבל את בעל המקצוע הטוב ביותר בסביבתנו וזה שעומד בכל הקריטריונים שהצבנו לעצמנו לבחירתו. המינימום הוא תמיד לשאוף שהמנעולן יהיה בעל תעודת הסמכ ולפחות 4-5 שנות ניסיון, כדי שידע להתמודד עם כל בעיה בתחום באופן מקצועי וללא נזקים מיותרים לרכוש. תמיד נזכור שכאשר אנו מביאים בעל מקצוע בתחום כה רגיש, כך גם ההתייחסות שלנו לבחירתו צריכה להיות במעלה ראשונה, אחרי הכול מדובר בביטחון שלנו.

שירותי מנעולן

מנעולן מספק סוגים שונים של שירותים מקצועיים הקשורים לתחום הכשרתו וביניהם ניתן למצוא:

  1. החלפת צילינדר – הסיבה הנפוצה ביותר להזמנת מנעולן היא לצורך החלפת צילינדר בדלת מסיבות שונות, היכולות להיות קשורות למעבר דירה, איבוד מפתח, תקלה בצילינדר, פריצה לבית או למשרד, שיפור צילינדר קיים ועוד. כאשר מחליפים צילינדר חשוב לוודא שהוא חדש ונמצא בתוך אריזתו המקורית הנפתחת מולכם, בכדי למנוע קבלת צילינדר שהיה בשימוש אצל לקוח אחר ועלול לפגוע בביטחונכם, מבלי שתהיו מודעים לכך.

פריצת דלת – תהליך המתרחש כאשר צריכים להיכנס לבית, לעסק או למכונית ואין ברשותנו מפתח, כתוצאה מאיבוד שלו או השארתו בבית וטריקת הדלת מבלי יכולת

  1. להיכנס. כתוצאה מכך, המנעולן מגיע ומוודא שאתם בעלי הרכוש וחלילה לא פורצים ומתחיל בתהליך פריצת הדלת, אשר יתבצע במינימום נזקים לדלת ולמשקוף.
  1. פריצת כספות ביתיות – החזקת כספת ביתית הפכה לנפוצה בשנים האחרונות ואף יש חברות ביטוח, אשר מחייבות התקנת כספת בבית לצורך הנפקת ביטוח דירה. לפעמים ישנם מצבים בהם דלת הכספת אינה נפתחת, בין אם שכחנו את הקוד או תקלה מכנית. לצורך כך מנעולן מגיע ופורץ את דלת הכספת.
  1. שירות לרכב – תחום נרחב בעבודת המנעולן הוא לספק שירות לרכב הכולל פריצת הרכב, החלפת מנעול, התקנה או טיפול בבעיות קודן וכדומה. התקנת קודן לרכב מקטינה בעשרות אחוזים את האופציה לפריצת הרכב, ונותנת ביטחון ללקוח, בכך שרכבו מוגן בצורה האופטימלית.

 

 

אמינות לפני הכל

נושא הביטחון ובמיוחד ביטחון אישי ומשפחתי, הם בעלי משמעות גדולה וערך עליון בחיים ומכאן החשיבות במנעולן אמין ואחראי, שניתן לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה האופטימלית ביותר, תוך שימוש בידע ובניסיון שצבר עם השנים אשר יוביל ליעילות בעבודה ולחיסכון בעלויות העבודה. אמינותו של המנעולן תבוא לידי ביטוי גם בזמינותו המידית בכל קריאה שלנו אליו, גם באמצע הלילה.

פורץ מנעולים ודלתות

נתקעת מחוץ לבית ללא מפתח? הצילינדר של הדלת נתקע ? הדלת חורקת או שאינה נסגרת כמו שצריך? לוי יפתור את הבעיה!

פורץ רכבים

דלת הרכב נתקע? השארת בטעות את המפתח בפנים? צריך פתרון מהיר ומיידי? אין בעיה! לוי יטפל במהרה!

החלפת צילינדרים ממיטב החברות

צריכים להחליף צילינדר? נתקע המפתח בפנים? הידיות שחוקות? אין בעיה! לוי מספק ציודי נעילה במחירים מפתיעים!
מולטי - לוק, רב בריח, KABA, EvvA, MT5, AXiRA

תיקון דלתות

תיקון כל סוגי הדלתות, יש  תקלה בדלת ? תיקון דלתות מוסמך ומקצועי

תיקון דלתות רב – בריח שיריונית חוסם , פלרז , ייל , פלדלת , דלת ממ”ד

תיקון דלתות פנים, לוי המנעולן מספק שירותי פריצת דלת בכל יום 24/7 וזמין למקרה חירום עם זמן תגובה מהיר!

צריכים מנעולן עכשיו? לוי המנעולן זמין עבורכם .. צרו קשר עכשיו!

פריצת מנעולים

נתקעתם בתוך הבית? המפתח נשבר בתוך המנעול? איבדתם את המפתחות? באזור  אתם זקוקים לפורץ מנעולים מיומן באיזורכם שיוכל לחלץ אתכם מהצרה?

צריכים פורץ מנעולים במהירות?! לוי המנעולן ישמח לעזור!

צריכים מנעולן מקצועי בפריצת מנעולים?  צרו קשר עם לוי המנעולן עכשיו!

מרוצים מעבודתי ⭐⭐⭐⭐⭐

אין כמו לשמוע מלקוחות שכבר מרוצים

שיר ביטס
שיר ביטס
קרא עוד
"בחור מדהים, נעים הליכות - הגיע במהירות והחליף מנעול במקצועיות וזריזות, ממליצה בחום!!!!"
ריקי פאר
ריקי פאר
קרא עוד
"עובד אמין בחריצות, מקצועיות ושירותי, ממליצה מאוד!"
אדיר בן מויאל
אדיר בן מויאל
קרא עוד
"אדם מדהים ומקצוען אמיתי, נותן שירות מצוין"
צופיה קלר
צופיה קלר
קרא עוד
תמך ועזר מרחוק , ישאיר אותכם עם ידע וטיפים אלוף
הקודם
הבא
חייגו מידיי או לחצו כאן דילוג לתוכן