Skip to content

מנעולן

חייגו עכשיו: 0723924899

מנעולן 

שירותי מנעולנות הפכו נפוצים יותר בשנים האחרונות בעיקר עם גל הפריצות, המוערך בממוצע של יותר מ – 25 אלף פריצות לבתים ובתי עסק בשנה. פריצות אלו זרעו פחד בקרב הציבור והעלו את המודעות לנושא הביטחון וחשיבותו במניעת הפריצה. כיום הטכנולוגיה בתחום המיגון התקדמה וניתן למצוא מגוון רחב, של סוגי צילינדרים ופתרונות אבטחה הנותנים מענה מעולה לבעיה וגם אם לא מונעים אותה לחלוטין, הם לפחות מעכבים ומקשים מאוד על עבודת הפורץ והופכים אותה למרעישה מאוד וגלויה.

סיבות להזמנת מנעולן בחיפה 

חיפה היא העיר המרכזית באזור הצפון ומורכבת מאלפי בתי אב ובעלי עסקים, אשר דורשים הגנה הן על סביבתם הפרטית והן על סביבתם העסקית. לצורך כך פונים למנעולן בחיפה אשר יגיע באופן מידי לספק את השירות הרצוי, באופן המקצועי ביותר. הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הן:
1. איבוד מפתח – אחת הסיבות השכיחות לפריצות היא בזמן איבוד המפתח, בין אם תוך כדי גניבה או באופן של חוסר תשומת לב. בשני המקרים האלה, המפתחות יכולות להוביל למעקב אחריכם עד למקום מגוריכם או למקום העבודה, ולאפשר גישה נוחה לפורץ לפתוח את הדלת באין מפריע ולהיכנס פנימה ולבצע את הפשע. לצורך כך מיד כאשר נבחין כי איבדנו את המפתח, נתקשר למנעולן ונוודא שיגיע באופן מידי ויחליף את הצילינדר, של כל מפתח שהיה בצרור המפתחות שנאבד ובכך נמנע פריצה.

2. דלת תקולה – בעיות בצילינדר יכולות להתרחש מידי יום, שכן מדובר בטכנולוגיה אשר נמצאת בשימוש מאסיבי ולאחר כמה שנים, נוצר בלאי אשר מוביל לבעיות בפתיחה וסגירת הדלת בצורה חלקה ושוטפת. הפתרון הוא כמעט תמיד, החלפה לצילינדר חדש ומותאם לצרכי הלקוח.

3. דירה בשכירות – כאשר נכנסים לדירה בשכירות אחת הפעולות הראשונות שנבצע ביום המעבר, היא החלפת הצילינדר אשר היה בשימוש אצל הדייר הקודם ועלול להשתמש במפתח שברשותו, כדי לפרוץ לדירה שעד לא מזמן הייתה ברשותו. הוא יודע בדיוק כיצד הדירה בנויה ומחולקת ויבצע את הפריצה בצורה שקטה ומהירה.

4. נעילת דלת – קיימות דלתות עם ידית חיצונית קבועה המאפשרת פתיחה של הדלת רק עם מפתח, גם אם מבפנים הדלת אינה נעולה. ישנם מקרים בהם יוצאים החוצה למספר רגעים, בין אם לזרוק אשפה, לשוחח עם דייר וכדומה ומבלי לשים לב, הדלת נטרקת מאחורינו כאשר המפתחות בתוך הבית. במצב כזה נזמין מנעולן כדי שיפרוץ את הדלת באופן מקצועי וללא נזקים מיותרים לדלת. נבטיח זאת, אם נוודא שהוא מחזיק בלפחות 5 שנים ניסיון בתחום ויש לו את כל ההסמכות הדרושות.

חשיבות זמינות המנעולן באזור השרון

אזור השרון מורכב מערים רבות הדורשות מענה מידי בפתרון בעיות מיגון ואבטחה. לכן כאשר נרצה להזמין מנעולן בחדרה, נוודא כי המנעולן מתגורר באזור חדרה ויש באפשרותו להגיע אלינו בפרק זמן קצר מאוד. בנוסף נעדיף כמה שניתן, שהמנעולן יתגורר בסמיכות אלינו ויהיה זמין לתת שירות גם בשעות הקטנות של הלילה, במקרי חירום שאינם יכולים להמתין לבוקר.

מחיר השירות ביחס לרמת המקצועיות
כאשר נרצה להזמין מנעולן, האחריות שלנו היא לבצע שיעורי בית לא רק בבחירת איש המקצוע, אלא גם ביחס לטווח המחירים לבעיה הנתונה. כיום יש מחירון תיקונים הכולל בתוכו את סך השירותים שהמנעולן מבצע והעלות שלהם ללקוח. כל חריגה קיצונית מהם צריכה להדליק עבורנו נורות אדומות בנוגע לאמינותו ומקצועיות איש המקצוע, אשר עלול להתגלות כחסר ניסיון והסמכה בתחום ולהסב נזקים רבים לסביבת התיקון, אשר תוביל לעלויות נוספות.

מתי אצטרך לפנות אל מנעולן?

אנו מאחלים לכם כי לעולם לא תיתקעו מחוץ לרכב שלכם כאשר המפתח בתוך הרכב. אנו מאחלים לכם כי לעולם לא תיתקעו מחוץ לבית שלכם כאשר המפתח בתוך הבית. אנו מאחלים לכם כי לעולם לא תיתקעו מחוץ לעסק שלכם כאשר המפתח נמצא בתוך העסק. אך אי אפשר להתעלם מן העובדות המראות כי בסופו של יום כל אדם נתקע במהלך חייו מחוץ לבית שלו, לעסק שלו או לרכב שלו.

לכן עולה שאלה חשובה ביותר והיא מה עלינו לעשות אם אנו נתקעים מחוץ לבית או לרכב? אם כן הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל מנעולן. עליכם להבין כי פורץ מנעולים יגיע אליכם, יפרוץ את דלת הרכב או הבית וכך יאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם. נתקעים בחוץ? אל תהססו והזמינו ישר פורץ מנעולים וכך תוכלו לחזור לשגרת חייכם.

האם זה משנה אל איזה מנעולן אני פונה?

שאלה לא פחות חשובה אשר יש לתת עליה את הדעת היא האם זה משנה אל איזה מנעולן אני פונה?  האם יש הבדלים בין המנעולנים השונים? והאם יש כלאו אשר טובים יותר מאחרים?

אם כן התשובה היא ברורה מאוד. יש הבדלים עצומים בין המנעולנים השונים. יש מנעולנים מעולים ויש מנעולנים גרועים ואתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לפנות אל המנעולים הטובים בשוק. עליכם להבין כי ככל שתפנו אל מנעולן יותר טוב כך עבודתו תהיה ברמה יותר גבוהה. לכן שימו לב איזה פורץ מנעולים אתם מזמינים וכך תבטיחו כי הפריצה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש וללא נזק לדלת הרכב או הבית שלכם.

מדוע ניסיון הוא קריטי בעולם המנעולנים?

אז איך נבחר את המנעולן הטוב ביותר? איך נבטיח כי נזמין מנעולן ברמה גבוהה אשר ייתן מענה מהיר וטוב לבעיה שלנו? זו שאלת מיליון הדולר ויש לתת עליה תשובה. אם כאשר אתם מזמינים מנעולנים אתם צריכים לבחון כמה ניסיון יש להם בתחום.

עליכם להבין כי ניסיון מבטיח כי המנעולן יידע כיצד לפרוץ לדלת הנעולה וכך לאפשר לכם לחזור לשגרת חייכם. הניסיון והוותק מלמדים גם כי השוק מרוצה מן המנעולן הזה ועובדה שהוא שרד שנים ארוכות. לכן כאשר אתם פונים אל מנעולנים אל תהססו ושאלו אותם קודם כל כמה שנים הם בתחום וכך תדעו האם הם טובים במקצוע או לא.

שימו לב לציוד שיש למנעולן לפני שאתם בוחרים בו

עוד דבר שכדאי לכם לבדוק כאשר אתם מזמינים מנעולן זה אם איזה ציוד הוא עובד. עליכם להבין כי ככל שהציוד של המנעולן יותר טוב כך אתם תוכלו להבטיח כי עבודתו תהיה ברמה יותר גבוהה. לכן אל תתביישו ושאלו את המנעולן עם איזה ציוד הוא עובד וכך תבטיחו פריצה חלקהו ומקצועית.

רוצים את המנעולן הטוב בארץ? פנו אל לוי מנעולים ותקבלו שירות ברמה בינלאומית.

השירותים שלנו

מי אנחנו?

מקצועיות זה שם המשחק

בכל הנוגע לשירותי פריצה ומנעולנות – לא מתפשרים על איכות!

לוי המנעולן, מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל, עם ניסיון רב במקצוע, עומד לשירותכם.

פורץ רכבים, פורץ דלתות, פורץ כספות, החלפת מנעולים וצילינדרים –
מגוון של פתרונות במקום אחד והכל באיכות ללא פשרות!

צריכים מנעולן? אל תהססו –
המקצועיות של לוי זה השקט שלכם.

שירות מכל הלב

ללוי המנעולן, לפני הכל – חשוב השירות

לכן, בזמינות של 24 שעות ביממה, לוי מגיע אליכם ופותר לכם את הבעיה והכל בחיוך ובאדיבות.
כשהמקצועיות והאיכות פוגשים גם מחיר הוגן ושירות טוב, אתם נהנים מפיתרון מושלם לכל בעיה.

זקוקים לפריצת רכב? פריצת דלת? או סתם להחליף מנעול או צילינדר?

חייגו ללוי – הוא יעשה את העבודה המושלמת עבורכם.

לקוחות מספרים

"בחור מדהים, נעים הליכות - הגיע במהירות והחליף מנעול במקצועיות וזריזות, ממליצה בחום!!!!"
שיר ביטס
"בחור מדהים, נעים הליכות - הגיע במהירות והחליף מנעול במקצועיות וזריזות, ממליצה בחום!!!!"
שיר ביטס
"עובד אמין בחריצות, מקצועיות ושירותי, ממליצה מאוד!"
ריקי פאר
"אדם מדהים ומקצוען אמיתי, נותן שירות מצוין"
אדיר בן מויאל
חיובית: איכות, דייקנות, ערך קראתי ללוי להחליף לי את מנגנון הדלת והצילינדר, התברר שהכל היה כבר חלוד ולכן לא הצלחתי באותו יום לנעול את הדלת. לוי הגיע בדיוק מתי שקבענו עוד התקשר לפני כן לוודא שאני כבר בבית. לוי עבד ביסודיות בדק כל דבר וסידר הכל בצורה מקצועית נקיה ובמחיר סביר ביותר. כל הכבוד ללוי ממליצה עליו בחום רב גם כמנעולן וגם כאדם.
לחץ כאן
תמך ועזר מרחוק , ישאיר אותכם עם ידע וטיפים אלוף
תמך ועזר מרחוק , ישאיר אותכם עם ידע וטיפים אלוף
לחץ כאן
דילוג לתוכן