מנעולן שירותי פריצה בקריית אתא

מנעולן ביקנעם

כשבוחרים להזמין מנעולן – מה חשוב לבדוק?

עם העלייה בגל הפריצות יחד עם הרצון לביטחון בסביבה הפרטית, עולה חשיבותו של מנעולן אשר תפקידו לדאוג בראש ובראשונה, להסרת הפחד והדאגה לביטחון לגוף ולרכוש. באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים נוכל לנטרל את עבודת הפורץ עד למינימום האפשרי.

מענה מיידי בפריסה גיאוגרפית

גל הפריצות מתרחש בכל מקום ואזור בארץ, המחייב פריסה ארצית של אנשי מקצוע המוסמכים לתת שירות. כך יוצא מצב שאם נצטרך שירותי מנעולן בביקנעם או מנעולן בחדרה, נזכה למענה מידי של איש מקצוע, אשר מתגורר בעיר שלנו ויגיע לתת מענה, בפרק זמן קצר ולכל אורך שעות היממה, מכורח הנסיבות של נושא רגיש שכזה.

מציאת המנעולן המתאים

כיאה לכל תחומי השירות הטכני, ענף המנעולנות הינו פרוץ ואינו מחייב בהחזקת תעודת הסמכה בתחום.

 למעשה, כל אדם בעל ידע טכני יכול להכריז על שירותיו כמנעולן, דבר העלול להסב נזק רב לרכוש הנובע מחוסר בהסמכה הדרושה. 

כאשר נרצה למצוא את האיש המתאים לביצוע העבודה, לא נזלזל בתהליך אלא נערוך חיפוש מקיף וזאת מפני שהמטרה שלנו,

 שאם נצטרך מנעולן בחיפה  נקבל את בעל המקצוע הטוב ביותר בסביבתנו וזה שעומד בכל הקריטריונים שהצבנו לעצמנו לבחירתו. 

המינימום הוא תמיד לשאוף שהמנעולן יהיה בעל תעודת הסמכה ולפחות 4-5 שנות ניסיון, 

כדי שידע להתמודד עם כל בעיה בתחום באופן מקצועי וללא נזקים מיותרים לרכוש. 

תמיד נזכור שכאשר אנו מביאים בעל מקצוע בתחום כה רגיש,

 כך גם ההתייחסות שלנו לבחירתו צריכה להיות במעלה ראשונה, אחרי הכול מדובר בביטחון שלנו.

סיבות להזמנת מנעולן

יוקנעם היא העיר המרכזית באזור הצפון ומורכבת מאלפי בתי אב ובעלי עסקים, 

אשר דורשים הגנה הן על סביבתם הפרטית והן על סביבתם העסקית.

 לצורך כך פונים מנעולן בביקנעם אשר יגיע באופן מידי לספק את השירות הרצוי,

 באופן המקצועי ביותר. הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת מנעולן הן: 

  1. איבוד מפתח – אחת הסיבות השכיחות לפריצות היא בזמן איבוד המפתח, בין אם תוך כדי גניבה או באופן של חוסר תשומת לב. בשני המקרים האלה, המפתחות יכולות להוביל למעקב אחריכם עד למקום מגוריכם או למקום העבודה, ולאפשר גישה נוחה לפורץ לפתוח את הדלת באין מפריע ולהיכנס פנימה ולבצע את הפשע. לצורך כך מיד כאשר נבחין כי איבדנו את המפתח, נתקשר למנעולן ונוודאשיגיע באופן מידי ויחליף את הצילינדר, של כל מפתח שהיה בצרור המפתחות שנאבד ובכך נמנע פריצה
  2. דלת תקולה – בעיות בצילינדר יכולות להתרחש מידי יום, שכן מדובר בטכנולוגיה אשר נמצאת בשימוש מאסיבי ולאחר כמה שנים, נוצר בלאי אשר מוביל לבעיות בפתיחה וסגירת הדלת בצורה חלקה ושוטפת. הפתרון הוא כמעט תמיד, החלפה לצילינדר חדש ומותאם לצרכי הלקוח.
  3. החלפת צילינדר – הסיבה הנפוצה ביותר להזמנת מנעולן היא לצורך החלפת צילינדר בדלת מסיבות שונות, היכולות להיות קשורות למעבר דירה, איבוד מפתח, תקלה בצילינדר, פריצה לבית או למשרד, שיפור צילינדר קיים ועוד. כאשר מחליפים צילינדר חשוב לוודא שהוא חדש ונמצא בתוך אריזתו המקורית הנפתחת מולכם, בכדי למנוע קבלת צילינדר שהיה בשימוש אצל לקוח אחר ועלול לפגוע בביטחונכם, מבלי שתהיו מודעים לכך.  
  4. פריצת דלת – תהליך המתרחש כאשר צריכים להיכנס לבית, לעסק או למכונית ואין ברשותנו מפתח, כתוצאה מאיבוד שלו או השארתו בבית וטריקת הדלת מבלי יכולת  להיכנס. כתוצאה מכך, המנעולן מגיע ומוודא שאתם בעלי הרכוש וחלילה לא פורצים ומתחיל בתהליך פריצת הדלת, אשר יתבצע במינימום נזקים לדלת ולמשקוף.

    מחיר השירות ביחס לרמת המקצועיות

    כאשר נרצה להזמין מנעולן, האחריות שלנו היא לבצע שיעורי בית לא רק בבחירת איש המקצוע, אלא גם ביחס לטווח המחירים לבעיה הנתונה. כיום יש מחירון תיקונים הכולל בתוכו את סך השירותים שהמנעולן מבצע והעלות שלהם ללקוח. כל חריגה קיצונית מהם צריכה להדליק עבורנו נורות אדומות בנוגע לאמינותו ומקצועיות איש המקצוע, אשר עלול להתגלות כחסר ניסיון והסמכה בתחום ולהסב נזקים רבים לסביבת התיקון, אשר תוביל לעלויות נוספות.

 

החלפת מנעולים ביקנעם. מנעולן ביקנעם ,פורץ מנעולים ביקנעם,מנעולים ביקנעם , מנעולן לרכב ביקנעם .

החלפת צילינדר ביקנעם ,פריצת רכבים ביקנעם ,פריצת כספות ביקנעם ,מתקן דלתות ביקנעם,תיקון דלתות ביקנעם,

פתיחת דלתות ביקנעם ,פורץ דלתות ביקנעם .דלת טרוקה ביקנעם.מצלמה עינית לדלת ביקנעם .מתקין דלתות ביקנעם .תיקון דלת  ביקנעם . החלפת צילינדר לדירה חדשה .